Air Wick Freshmatic - white flowers el. air fresh. (dev.+spare refill 250ml)

Kód: 1677
Neohodnotené
Značka: Air Wick
€7,20 –30 %
Air Wick Freshmatic - white flowers el. air fresh. (dev.+spare refill 250ml)
€7,20 –30 % €4,99
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA KURIÉROM
Doprava kuriérom len za 3,99€
Darček zdarma
POŠTOVNÉ A DARČEK ZDARMA
Poštovné a darček zdarma nad 80€
PLATBA KARTOU
Možnosť platby platobnou kartou online
RÝCHLE DODANIE
1-2 pracovné dni od prijatia objednávky

Podrobný popis

Have control over the smell of your home.The new Air Wick Freshmatic gives you control to make sure that your home always smells fresh and beautiful.

Simply set the intensity according to your needs and the new Air Wick Freshmatic will automatically take care of the fresh scent.

To ensure that your home smells exactly according to your mood, the new Air Wick Freshmatic will automatically let you know when the refill needs to be changed with a flashing red light.

The Air Wick Freshmatic package contains:

1) machine

2) refill (250ml)

3) 2AA/LR 6 batteries

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Air Wick je značka, ktorá sa zaoberá výrobou osviežovačov vzduchu a iných produktov na domácu vôňu. Air Wick ponúka širokú škálu produktov vrátane sprejov, elektrických osviežovačov, voskových tyčiniek a výrobkov pre osobné použitie. Ich výrobky sú dostupné v rôznych vôňach, vrátane ovocia, kvetov, drevín a mnohých ďalších. Air Wick sa zameriava aj na trvalú udržateľnosť a snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie. V roku 2020 značka oznámila svoj záväzok k dosiahnutiu klimaticky neutrálneho stavu do roku 2030 a k zníženiu emisií CO2 o 50% v porovnaní s rokom 2020.