Menu
Your Cart

BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G

BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G
-27 %
BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G
3,50€
4,80€
Bez DPH: 2,92€
  • Skladom: Na sklade
  • Model: BIOC-BIOL

Bioline je zmesou ekologicky nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetok organický odpad usadený v potrubiach a sifónoch (usadeniny z mydla, tukov z kuchyne, vlasy, fúzy, a pod.). Vhodný do všetkých typov odpadov ako v domácnosti, tak aj v reštauráciách a iných prevádzkach. Pravidelným používaním zaistíte bezproblémový prietok bez nepríjemného čistenia a zápachu.

Návod na použitie: Vo vlažnej vode (cca 30-40°C) rozmiešajte 1/4 balenia a po 20-tich minútach aktivácie môžeme pripravený roztok naliať do ošetrovaného sifónu či odpadu.

Dávkovanie: Obsah balenia je určený pre ošetrenie 4 sifónov a následných odpadových konárov.

Výhody používania: Neobsahuje kyseliny, či luhy a teda nepoškodzuje potrubie. Pri pravidelnom používaní pôsobí preventívne. Odstraňuje nepríjemný zápach. Netoxický, šetrný k životnému prostrediu. Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Aplikujte prípravok tak, aby odpad nebol aspoň 6 hodín používaný!

Skladujte na suchom mieste do 30°C mimo dosahu detí.

Bezpečnostné pokyny: Nevhodné zaobchádzanie môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožu umyte vodou, pri požití vypláchnite ústa a krk vodou. Ak nastane alergická reakcia doporučujeme navštíviť lekára.

Balenie: 100 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie že nie ste robot
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.