Menu
Your Cart

Holenie a depilácia

Holenie a depilácia
GILLETTE VENUS RIVIERA - DÁMSKY HOLIACI STROJČEK 3KS
-27 %
GILETTE Venus Riviera, dámske holiace strojčeky.Pripravte sa na oholenie, ktoré je hodné bohyne. Dámske holiace strojčeky s vylepšeným hydratačným pásikom pre vaše dokonalé oholenie.3 britvy sa individuálne prispôsobujú kontúram tela a zostávajú tak v neustálom kontakte s pokožkou, dokonca a..
5,70€ 7,80€
Bez DPH:4,75€
GILLETTE VENUS SATIN CARE ALOE VERA - DÁMSKY HOLIACI GÉL NA CITLIVÚ POKOŽKU 200ML
New -23 %
Je navrhnutý pre citlivú pokožku, špeciálne vytvorené zloženie umožňuje uzavrieť vlhkosť, a tak po každom holení zostane pokožka mäkká a hladká. Výborné výsledky dosiahnete, keď ho budete používať spolu s holiacimi strojčekmi Gillette Venus.Pomáha pokožke zachytávať a udržať si vlastnú pri..
3,70€ 4,80€
Bez DPH:3,08€
GILLETTE VENUS SATIN CARE SENSITIVE SET
New -31 %
Gillette Venus Satin Care Darčeková kazeta obsahuje:Gillette Venus Smooth Strojček2 náhradné hlavicenástenný držiak na strojčekkozmetická taška..
9,99€ 14,40€
Bez DPH:8,33€
GILLETTE VENUS SATIN CARE SHEA BUTTER - DÁMSKY HOLIACI GÉL NA SUCHÚ POKOŽKU 200ML
New -23 %
Je navrhnutý pre suchú pokožku, špeciálne vytvorené zloženie umožňuje uzavrieť vlhkosť, a tak po každom holení zostane pokožka mäkká a hladká. Výborné výsledky dosiahnete, keď ho budete používať spolu s holiacimi strojčekmi Gillette Venus.Pomáha pokožke zachytávať a udržať si vlastnú priro..
3,70€ 4,80€
Bez DPH:3,08€
GILLETTE VENUS TROPICAL - DÁMSKY HOLIACI STROJČEK 3KS
-23 %
Holiaci strojček Gillette Venus Tropical zaistí vašej pokožke dokonale hladké oholenie.Vlastnosti:holí rýchlo a ľahkoprispôsobí sa záhybom telanedráždi pokožkuzaistí dôkladné oholenie a precízny výsledokjednoduchá manipuláciaPoužitie:Použite holiacu penu alebo krém a následne ohoľte pokožku dlhými j..
5,99€ 7,80€
Bez DPH:4,99€
VEET MINIMA - DEPILAČNÝ KRÉM PRE SUCHÚ POKOŽKU 100ML
-31 %
Veet depilačný krém pre normálnu pokožku – na rýchle a bezbolestné odstránenie nežiaduceho ochlpenia skúste Veet depilačné krémy a gély. Okrem účinných látok na oslabenie chĺpkov pre ich jednoduché odstránenie obsahujú aj hydratačné zložky, aby vaša pokožka bola po aplikácii ešte krajšia a žiar..
3,30€ 4,80€
Bez DPH:2,75€
VEET NATURAL INSPIRATIONS - DEPILAČNÝ KRÉM PRE CITLIVÚ POKOŽKU 100ML
-31 %
Vyskúšajte si dotyk prírody pomocou nového depilačného krému Veet™. Nový depilačná krém Veet natural inspirations™ zanecháva po jeho použití pocit hydratovanej a na dotyk hladkej pokožky. Tento krém má špeciálne zloženie s prírodným extraktom oleja z hroznových semienok, ktorý je známy svoji..
3,30€ 4,80€
Bez DPH:2,75€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.