Menu
Your Cart

Autokozmetika

Autokozmetika
AMBI PUR - FLOWERS AND SPRING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Flowers and Spring na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariade..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - FRUITY TROPICS OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Fruity Tropics na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - LENOR SPRING AWAKENING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Na ceste
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Lenor na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa Lenoru vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vá..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - MOONLIGHT VANILLA OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Moonlight Vanilla na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariaden..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - NEW CAR SCENT OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur New Car Scent (vôňa nového auta) na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na vent..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - OCEAN MIST OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Ambi Pur Car Fresh Ocean and Wind.Osviežovač vzduchu do auta s vôňou morskej sviežosti 2ml Ambi Pur Car Ocean and Wind, tekutý osviežovač do auta s vôňou morskej sviežosti. Skutočný parfém pre Vaše auto s intenzívnou vôňou, ktorá vydrží po dobu 30 dní.Osviežovač príjemne prevonia interiér vozidla a ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - OLD SPICE OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Old Spice na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ambi Pur Old Spice vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vášho ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
COYOTE - AUTOŠAMPÓN 500ML
-29 %
Prípravok určený na umývanie a čistenie všetkých lakov motorových vozidiel. Vytvára výdatnú penu a zanecháva povrch bezchybne čistý a lesklý...
2,99€ 4,20€
Bez DPH:2,49€
COYOTE ČISTIČ DISKOV KOLIES S ROZPRAŠOVAČOM 500ML
-50 %
Výborne čistí bežné nečistoty a odstraňuje znečistenie, vznikajúce vplyvom trenia brzdového obloženia.Disky ako nové !..
3,30€ 6,60€
Bez DPH:2,75€
COYOTE COCKPIT - AUTOŠAMPÓN S VOSKOM CARNAUBA 500ML
-39 %
Coyote cockpit sprej vanilka 400 ml je sprej čistiaci všetky časti z plastu, kože, dreva a koženky vo vozidle. Je určený do interiéru. Povrch zanecháva lesklý, antistatický a s jemnou vôňou vanilky. Chráni taktiež hmoty pred lámavosťou...
4,00€ 6,60€
Bez DPH:3,33€
COYOTE COCKPIT - ČISTIACE OBRÚSKY CITRÓN 30KS
-41 %
Balenie čistiacich obrúskov s klasickou vôňou citrónu sa ľahko zmestí do priehradky v palubnej doske vášho auta. Na znečistené časti použite potrebné množstvo obrúskov. Obrúsok vyberte z balíčka a etiketu opäť riadne zalepte, zabránite tým vyschnutiu obrúskov. Povrch po aplikácii zostáva č..
2,50€ 4,20€
Bez DPH:2,08€
COYOTE COCKPIT - ČISTIACE OBRÚSKY VANILKA 30KS
-41 %
Balenie čistiacich obrúskov s jemnou vôňou vanilky sa ľahko zmestí do priehradky v palubnej doske vášho auta. Na znečistené časti použite potrebné množstvo obrúskov. Obrúsok vyberte z balíčka a etiketu opäť riadne zalepte, zabránite tým vyschnutiu obrúskov. Povrch po aplikácii zostáva čist..
2,50€ 4,20€
Bez DPH:2,08€
Zobrazené 1 až 12 z 29 (3 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.