Menu
Your Cart

DOMESTOS 24H - CITRUS FRESH ČISTIACI A DEZINF. PROSTRIEDOK 750ML

DOMESTOS 24H - CITRUS FRESH ČISTIACI A DEZINF. PROSTRIEDOK 750ML
KÚP VIAC, ZAPLAŤ MENEJ -17 %
DOMESTOS 24H - CITRUS FRESH ČISTIACI A DEZINF. PROSTRIEDOK 750ML
1,50€
1,80€
Bez DPH: 1,25€
2 alebo viac 1,40€
  • Skladom: Na sklade
  • Model: DOME-C

Domestos tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak riedený s vodou:

Riedený tekutý Domestos 24 H je možné použiť na podlahy, obkladačky, umývadlá, pracovné aj iné väčšie plochy v domácnosti a taktiež na bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok.
Neriedený tekutý Domestos 24 H je ideálny na čistenie toalety, odtoku vane a kuchynského drezu.Vďaka novému „hustejšiemu“ zloženie priľne Domestos lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie že nie ste robot
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.