Menu
Your Cart

Schwarzkopf

SCHWARZKOPF GLISS - LIQUID SILK ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
-45 %
Šampón na vlasy Gliss Liquid Silk je určený pre lámavé vlasy bez lesku. Vlasy ostávajú jemné, žiarivé a vyživované. Tekutý keratín preniká až do hĺbky vlasov a regeneruje štruktúru vlasov. Použitie: Šampón aplikujte na mokré vlasy, vytvorte bohatú penu a opláchnite. V prípade potreby post..
2,20€ 3,99€
Bez DPH:1,83€
SCHWARZKOPF GLISS - TOTAL REPAIR ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
-45 %
Šampón na vlasy Gliss Total Repair je určený pre suché a poškodené vlasy. Je obohatený o tekutý keratín, ktorý preniká až do hĺbky vlasovej štruktúry a regeneruje ich. Vlasom poskytuje potrebnú výživu a lesk. Chráni vlasy pred opätovným poškodením.  Použitie: Šampón aplikujte na mokr..
2,20€ 3,99€
Bez DPH:1,83€
SCHWARZKOPF GLISS - ULTIMATE COLOUR ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
-45 % Dočasne vypredaný
Gliss Ultimate Colour šampón na farbené a melírované vlasy. Receptúra s regeneračným sérom, UV-filtrom a komplexom tekutého keratínu chráni farbu vlasov pred vymývaním a vyblednutím. Pre krásny lesk, ochranu farby až do 10 týždňov a regeneračnú starostlivosť. Použitie: Šampón aplikujte na mokr..
2,20€ 3,99€
Bez DPH:1,83€
SCHWARZKOPF GLISS - ULTIMATE VOLUME ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
-45 %
Šampón Gliss Ultimate Volume – Časté sušenie, styling a farbenie zapríčiňujú poškodenie väzieb vo vnútri vlasového vlákna, ktoré narušujú ich vnútornú štruktúru. Vlasy vyžadujú regeneráciu, ktorá znovu obnoví poškodené väzby. Kvalita vlasov je obnovená a vlasové vlákna sú dlho-trvácne chránené ..
2,20€ 3,99€
Bez DPH:1,83€
TAFT SHINE - ULTRA STRONG LAK NA VLASY 250ML
-43 %
Lak na vlasy Taft Shine s diamantovým leskom pre vaše vlasy, stupeň fixácie 4. Zabezpečuje silnú fixáciu počas celého dňa. Vlasy nezlepuje a dobre sa vyčesáva. Nádoba je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám vyšším ako 50°C. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, o..
1,99€ 3,49€
Bez DPH:1,66€
TAFT ULTIMATE - ULTIMATELY STRONG LAK NA VLASY 250ML
-43 %
Lak na vlasy Taft Ultimate je silno tužiaci lak, ktorý je vhodný aj pre tie najnáročnejšie účesy, stupeň fixácie 6. Vlasy nezlepuje, nezaťažuje a dobre sa vyčesáva. Chráni ich pred vysušovaním. Nádoba je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám vyšším ako 50°C. Zabráňte kontaktu s o..
1,99€ 3,49€
Bez DPH:1,66€
TAFT VOLUME - MEGA STRONG LAK NA VLASY 250ML
-43 %
Lak na vlasy Taft Volume obsahuje kolagén a push-up efekt, stupeň fixácie 5. Lak je špeciálne určený pre jemné vlasy bez objemu. Vlasy nezaťažuje. Vlasy nezlepuje, nezaťažuje a dobre sa vyčesáva. Nádoba je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám vyšším ako 50°C. Zabráňte konta..
1,99€ 3,49€
Bez DPH:1,66€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.