Menu
Your Cart

SCHWARZKOPF GLISS - ULTIMATE VOLUME ŠAMPÓN NA VLASY 250ML

SCHWARZKOPF GLISS - ULTIMATE VOLUME ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
-45 % Dočasne vypredaný
SCHWARZKOPF GLISS - ULTIMATE VOLUME ŠAMPÓN NA VLASY 250ML
2,20€
3,99€
Bez DPH: 1,83€
  • Skladom: Dočasne vypredaný
  • Model: SCHW-UV

Šampón Gliss Ultimate Volume – Časté sušenie, styling a farbenie zapríčiňujú poškodenie väzieb vo vnútri vlasového vlákna, ktoré narušujú ich vnútornú štruktúru. Vlasy vyžadujú regeneráciu, ktorá znovu obnoví poškodené väzby. Kvalita vlasov je obnovená a vlasové vlákna sú dlho-trvácne chránené proti rozštiepeniu. Intenzívna ošetrujúca starostlivosť a ochrana proti lámavosti vlasov až do 24 umytí po použití. Receptúra obsahujúca prelomový Lipid+ Collagen Complex ošetruje poškodené väzby vo vnútri vlasového vlákna pre lepšiu súdržnosť. Kvalita vlasov je obnovená a vlákno je dlhodobo chárnené proti budúcemu preťaženiu.

Použitie:

Šampón aplikujte na mokré vlasy, vytvorte bohatú penu a opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia, oči poriadne vypláchnite dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok spotrebuje do dátumu uvedeného na obale.

Krajina pôvodu: EÚ.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie že nie ste robot
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.