Internetová parfuméria Escentaz – Every scent from A to Z ponúka širokú škálu originálnych vôní, parfémov, toaletných vôd, pleťových, telových a dekoratívnych prípravkov za veľmi výhodné ceny. Pre Vašu spokojnosť a ako dôkaz toho, že sme rozmanitá spoločnosť u nás nájdete skvelé a kvalitné dámske, pánske a detské produkty. Ak hľadáte voňavý parfém alebo nejakú super darčekovú sadu pre Vaše dieťa, či si len chcete nájsť nejakú príjemnú vôňu do Vášho domova, ste na správnom mieste.  

Ponúkame Vám známe a prestížne značky zo sveta parfémov, vôní ako napríklad: Hugo Boss, Gucci, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Calvin Klein, Bvlgari, Versace, Burberry, Diesel, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Paco Rabanne, Chloe, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, a veľa, veľa iných. Z radu dekoratívnej kozmetiky máme v ponuke tie najžiadanejšie značky ako NYX, Sleek MakeUP, Max Factor, L´oréal, Maybelline, Miss Sporty, W7 Cosmetics, New York Color, Rimmel, Technic, a mnoho ďalšich. Kompletný zoznam všetkých dostupných značiek nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.escentaz.com/znacky.

Náš celý sortiment eshopu máme k dispozícii vo vlastnom sklade, takže dodanie tovaru a spracovanie objednávok prebieha naozaj rýchlo. Dbáme o to, aby každá objednávka dorazila v poriadku a v čo najväčšej miere prispela k spokojnosti zákazníka. 

Zakladateľka www.escentaz.com otvorila svoj prvý internetový obchod v roku 2017 v dôsledku predchádzajúcej 3-ročnej praxe pre jednu veľmi známu parfémovú firmu v Londýne, kde získala veľa vedomosti zo sveta vôní a osvojila si nemálo typov o plynulom chode jedného internetového obchodu. Po návrate domov sa rozhodla založiť si vlastný e-shop aj na Slovensku, kde ponúka na predaj kvalitné produkty a pri výbere dodávateľov spolupracuje len so svetoznámymi a prestížnymi spoločnosťami zo Spojeného Kráľovstva.

Naša spoločnosť je vedomá toho, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti klientov a preto naši zamestnanci sa riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. 

Prečo by ste mali vybrať práve Escentaz? 

  • 100% autentické produkty (všetky produkty sú dovezené od licencovaných dodávateľov)
  • Výhodné ceny (zľavy až do -65%)
  • Široký výber produktov (vyše 100 značiek)
  • Rýchle dodanie (2-3 pracovné dni)
  • Vzorky parfémov získavate automaticky ku každej objednávke
  • Už pri nákupe nad 30 EUR získavate automaticky darček
  • Doprava zdarma pri objednávke nad 100 EUR
  • Možnosť darčekového balenia
  • Možnosť zakúpenia darčekových poukážok
  • Nové súťaže každý mesiac