Menu
Your Cart

Ariel

ARIEL ALL IN 1 COLOR PODS - PRACIE KAPSULY NA FAREBNÚ BIELIZEŇ (70KS)
New -17 % Dočasne vypredaný
Mimoriadna čistiaca sila v jednej malej kapsule. Gélové kapsuly na pranie Ariel All in 1 Pods Color majú jedinečný viackomorový dizajn, ktorý udržiava zložky stabilne oddelené, až kým sa nenamočia, vďaka čomu prinášajú vynikajúcu koncentrovanú čistiacu silu. Inovatívny obal tabliet na pranie Ariel ..
13,99€ 16,80€
Bez DPH:11,66€
ARIEL MOUNTAIN SPRING - PRACIE KAPSULY NA BIELE TKANINY (70KS)
New -17 %
Gélové kapsule na pranie disponujú viackomorovým dizajnom, ktorý udržuje zložky od seba oddelenéObal sa pri kontakte s vodou rozpustí a uvoľní účinné látkyPoužitie je veľmi jednoduché, nie je potrebné nič odmeriavaťÚčinne odstráni rôzne škvrnyBielizeň bude čistá a voňaváSkve..
13,99€ 16,80€
Bez DPH:11,66€
ARIEL TOUCH OF LENOR FRESH - PRACÍ PRÁŠOK NA FAREBNÉ TKANINY 63 DÁVOK (4,725KG)
New -20 %
Prací prášok Ariel Touch Of Lenor Fresh preniká do hĺbky vlákien, účinne odstraňuje škvrny na oblečení už počas prvého prania a predchádza ich opätovnému usadzovaniu. Zaistí účinné hĺbkové čistenie, ktoré odhalí žiarivé farby tým, že odstraňuje nečistoty z bieleho aj farebného oblečenia. Zároveň zan..
11,50€ 14,40€
Bez DPH:9,58€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.