História firmy

Online parfuméria a drogéria Escentaz – Every scent from A to Z ponúka širokú škálu originálnych vôní, parfémov, toaletných vôd; drogistických a kozmetických výrobkov; čistiacich a dezinfekčných prostriedkov pre Vašu domácnosť alebo firmu; pleťových, telových a dekoratívnych prípravkov za veľmi výhodné ceny. 

Zakladateľka www.escentaz.com otvorila svoj online obchod v roku 2017 v dôsledku predchádzajúcej 3-ročnej praxe pre jednu veľmi známu parfémovú firmu v Londýne, kde získala veľa vedomosti zo sveta vôní a osvojila si nemálo typov o plynulom chode jedného internetového obchodu. Po návrate domov sa rozhodla založiť si vlastný e-shop aj na Slovensku, kde ponúka na predaj kvalitné a originálne produkty a pri výbere dodávateľov spolupracuje len s prestížnymi spoločnosťami z Európskej Únie a Spojeného Kráľovstva. 

Naša spoločnosť je vedomá toho, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti klientov a preto naši zamestnanci sa riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi.  Pre Vašu spokojnosť a ako dôkaz toho, že sme rozmanitá spoločnosť u nás nájdete skvelé a kvalitné dámske, pánske a detské produkty. Ak hľadáte voňavý parfém alebo nejakú super darčekovú sadu pre Vaše dieťa, či si len chcete nájsť nejakú príjemnú vôňu do Vášho domova, ste na správnom mieste.  

Ponúkame Vám známe a prestížne značky zo sveta parfémov, vôní ako napríklad: Hugo Boss, Gucci, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Calvin Klein, Bvlgari, Versace, Burberry, Diesel, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Paco Rabanne, Chloe, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, a veľa, veľa iných. Z radu dekoratívnej kozmetiky máme v ponuke tie najžiadanejšie značky ako NYX, Sleek MakeUP, Max Factor, L´oréal, Maybelline, Miss Sporty, W7 Cosmetics, New York Color, Rimmel, Technic, a mnoho ďalšich. Kompletný zoznam všetkých dostupných značiek nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.escentaz.com/znacky.

Náš celý sortiment eshopu máme k dispozícii vo vlastnom sklade, takže dodanie tovaru a spracovanie objednávok prebieha naozaj rýchlo. Dbáme o to, aby každá objednávka dorazila v poriadku a v čo najväčšej miere prispela k spokojnosti zákazníka.