Menu
Your Cart

Moschino

MOSCHINO CHEAP AND CHIC STAR - PARF. VODA 30ML
-50 % Dočasne vypredaný
Dámsky parfém Moschino Cheap and Chic Stars je nová dámska vôňa, ktorá dodáva Vášmu štýlu iskru s dotykom elegancie a jemnosti. Ovocno-kvetinový mix je sprevádzaný tónmi ambry a vetivera.  Hlava: citrón, ruža, pivonka Srdce: pomarančový kvet, konvalinka, jazmín Základ: ambra,..
15,00€ 30,00€
Bez DPH:12,50€
MOSCHINO FRESH COUTURE DARČEKOVÁ SADA
-44 %
Dámsky parfém Moschino Fresh Couture je jedinečné splynutie toho, čo je exkluzívne s absolútne bežným. Konceptom tejto vône bolo prirovnať najvšednejší a najbežnejší zo všetkých produktov, čistiaci prípravok, s niečím naozaj cenným: s vôňou luxusnej značky. Prekvapivá a ironická kompozícia sa poh..
29,99€ 54,00€
Bez DPH:24,99€
MOSCHINO FUNNY - TOALETNÁ VODA 100ML
-40 %
Vôňa Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbudzujúca a trúfalá, žiarivá a stimulujúca. Kvetinový akord zafarbený ovocnými tónmi mieša spolu šarm a vitalitu, nežnosť a spontánnosť. Už jej názov Funny vyvolá úsmev na tvári. Hlava: červená ríbezľa, ružové korenie, horký pomaranč Srdce: fialka, j..
29,99€ 50,00€
Bez DPH:24,99€
MOSCHINO CHEAP AND CHIC DARČEKOVÁ SADA
-40 % Dočasne vypredaný
Dámsky parfém Moschino Cheap and Chic je veľmi príjemná, čistá, ľahko sladkastá vôňa s ružami, fréziou a púdrovým kosatcom. Cheap And Chic pripomína vôňu čistého bieleho krému alebo telového mlieka, vonia jemne a nenápadne. Cheap and Chic je jemná vôňa pre hravé pokušiteľky. Hlava: bergamot, peti..
30,00€ 49,99€
Bez DPH:25,00€
MOSCHINO CHEAP AND CHIC I LOVE LOVE DARČEKOVÁ SADA
-40 % Predobjednávka
Dámsky parfém Moschino Cheap and Chic I Love Love je sladko ovocná vôňa. Spočiatku je výrazne citrónová a prechádza do ovocno-kvetinovej zmesi so zaujímavým tónom škorice. Hoci je I Love Love sladšia, nie je prehnane vtieravá, aby sa nedala nosiť aj v lete.  Hlava: citrón, pomaranč, grapefru..
30,00€ 49,99€
Bez DPH:25,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.