Menu
Your Cart

Ambi Pur

AMBI PUR - ANTI-TOBACCO CITRUS OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Anti-Tobacco Citrus na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví cigaretového zápachu a iných výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pr..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - FLOWERS AND SPRING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Flowers and Spring na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariade..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - FRUITY TROPICS OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Fruity Tropics na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - LENOR SPRING AWAKENING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Na ceste
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Lenor na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa Lenoru vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vá..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - MOONLIGHT VANILLA OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Moonlight Vanilla na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariaden..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - NEW CAR SCENT OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur New Car Scent (vôňa nového auta) na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na vent..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - OCEAN MIST OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Ambi Pur Car Fresh Ocean and Wind.Osviežovač vzduchu do auta s vôňou morskej sviežosti 2ml Ambi Pur Car Ocean and Wind, tekutý osviežovač do auta s vôňou morskej sviežosti. Skutočný parfém pre Vaše auto s intenzívnou vôňou, ktorá vydrží po dobu 30 dní.Osviežovač príjemne prevonia interiér vozidla a ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
AMBI PUR - OLD SPICE OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-38 % Dočasne vypredaný
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Old Spice na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ambi Pur Old Spice vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vášho ..
2,99€ 4,80€
Bez DPH:2,49€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.