Menu
Your Cart

Ambi Pur

AMBI PUR - FLOWERS AND SPRING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-25 %
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Flowers and Spring na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariade..
3,60€ 4,80€
Bez DPH:3,00€
AMBI PUR - LENOR SPRING AWAKENING OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-25 %
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Lenor na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa Lenoru vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vá..
3,60€ 4,80€
Bez DPH:3,00€
AMBI PUR - MOONLIGHT VANILLA OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-17 %
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Moonlight Vanilla na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariaden..
3,99€ 4,80€
Bez DPH:3,33€
AMBI PUR - NEW CAR SCENT OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-17 %
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur New Car Scent (vôňa nového auta) na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ľahká a svieža vôňa vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na vent..
3,99€ 4,80€
Bez DPH:3,33€
AMBI PUR - OCEAN MIST OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-25 %
Ambi Pur Car Fresh Ocean and Wind.Osviežovač vzduchu do auta s vôňou morskej sviežosti 2ml Ambi Pur Car Ocean and Wind, tekutý osviežovač do auta s vôňou morskej sviežosti. Skutočný parfém pre Vaše auto s intenzívnou vôňou, ktorá vydrží po dobu 30 dní.Osviežovač príjemne prevonia interiér vozidla a ..
3,60€ 4,80€
Bez DPH:3,00€
AMBI PUR - OLD SPICE OSVIEŽOVAČ DO AUTA 2ML
-17 %
Diskrétny osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Old Spice na rozdiel od ostatných osviežovačov účinne odstraňuje nepríjemné a pretrvávajúce zápachy vďaka technológii Odourclear. Ambi Pur Old Spice vás zbaví výrazných pachov až na 30 dní. Použitie:Výrobok pripevnite na ventilačné zariadenie vášho ..
3,99€ 4,80€
Bez DPH:3,33€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.