BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G

Kód: 1016
Neohodnotené
Značka: Bioclean
€4,99 –20 %
BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G
€4,99 –20 % €3,99
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA KURIÉROM
Doprava kuriérom len za 3,99€
Darček zdarma
POŠTOVNÉ A DARČEK ZDARMA
Poštovné a darček zdarma nad 80€
PLATBA KARTOU
Možnosť platby platobnou kartou online
RÝCHLE DODANIE
1-2 pracovné dni od prijatia objednávky

Podrobný popis

Bioline je zmesou ekologicky nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetok organický odpad usadený v potrubiach a sifónoch (usadeniny z mydla, tukov z kuchyne, vlasy, fúzy, a pod.). Vhodný do všetkých typov odpadov ako v domácnosti, tak aj v reštauráciách a iných prevádzkach. Pravidelným používaním zaistíte bezproblémový prietok bez nepríjemného čistenia a zápachu.

Návod na použitie: Vo vlažnej vode (cca 30-40°C) rozmiešajte 1/4 balenia a po 20-tich minútach aktivácie môžeme pripravený roztok naliať do ošetrovaného sifónu či odpadu.

Dávkovanie: Obsah balenia je určený pre ošetrenie 4 sifónov a následných odpadových konárov.

Výhody používania: Neobsahuje kyseliny, či luhy a teda nepoškodzuje potrubie. Pri pravidelnom používaní pôsobí preventívne. Odstraňuje nepríjemný zápach. Netoxický, šetrný k životnému prostrediu. Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety! Aplikujte prípravok tak, aby odpad nebol aspoň 6 hodín používaný!

Skladujte na suchom mieste do 30°C mimo dosahu detí.

Bezpečnostné pokyny: Nevhodné zaobchádzanie môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí odíďte zo zaprášenej miestnosti, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožu umyte vodou, pri požití vypláchnite ústa a krk vodou. Ak nastane alergická reakcia doporučujeme navštíviť lekára.

Balenie: 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: