Menu
Your Cart

Colgate Palmolive

AJAX FLORAL FIESTA - BAKING SODA & LEMON ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Baking Soda & Lemon je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čist..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - LAGOON FLOWERS ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Lagoon Flowers je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esencialne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čistotu a žia..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - LAVENDER & MAGNOLIA ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Lavender & Magnolia je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esencialne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čist..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - RED FLOWERS ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Red Flowers je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esencialne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čistotu a žiariv..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - SPRING FLOWERS ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Spring Flowers je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čistotu a žia..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - TULIP LYCHEE ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Tulip Lychee je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esencialne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čistotu a ..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX FLORAL FIESTA - VINEGAR & LAVENDER ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
AJAX Floral Fiesta Vinegar & Lavender je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čisto..
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX OPTIMAL 7 - CITRÓNOVÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
Ajax univerzálny čistič s vôňou citrónu. Šetrný k chúlostivým povrchom (mramor, keramika).- hĺbkové čistenie- bez oplachovania- dokonalý lesk- na všetky povrchy- dlhotrvajúca vôňa- bez šmúh- bez drhnutiaRiedený - veľké povrchy.Neriedený - nepoddajné škvrny...
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
AJAX OPTIMAL 7 - MANDĽOVÝ OLEJ ČISTIACI PROSTRIEDOK 1L
-50 %
Objavte Ajax Optimal 7 pre žiarivo čisté parkety. Perfektné čistenie a žiarivý lesk pre umývateľné podlahy, parkety a citlivé povrchy. Bez utierania. Užite si dlhotrvajúcu sviežosť sladkých mandlí...
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.