Menu
Your Cart

Savo

SAVO BEZ CHLÓRU - ANTIBAKT. DEZINF. ČIST. POVRCHOV 700ML
-50 %
vhodný na dennú dezinfekciu vášho domova odstaňuje alergény a až 99,9 % baktérií vhodný aj na detské hračky čistí a dezinfikuje detský nábytok, povrchy, ktoré sú v styku s potravinymi ako lopáriky bez chemického zápachu Antibakteriálny sprej Savo dezinfekcia bez chlóru je vynikajúcim po..
2,99€ 5,99€
Bez DPH:2,49€
SAVO BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAK. DEZINF. NA PODL. JARNÁ SVIEŽOSŤ 1L
-50 %
Savo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu, vonia ako jarná sviežosť. ..
2,99€ 5,99€
Bez DPH:2,49€
SAVO BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAKT. DEZINF. NA PODLAHY 1L
-50 %
Savo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu. Prípravok je vhodný na čistenie..
2,99€ 5,99€
Bez DPH:2,49€
SAVO NA RIAD - PRÍPRAVOK NA UMÝVANIE RIADU LIMETKA 1L
New -40 %
Savo na riad Limetka a mätaPrípravok na umývanie riadu s vôňou limetky a mäty. Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu. Pomáha zachovávať špongiu hygienicky čistú. Prípravok obsahuje citrónovú šťavu.Použitie :Aby ste udržiavali špongiu hygienicky čistú, vyžmýkajte ju po umýv..
1,80€ 3,00€
Bez DPH:1,50€
SAVO NA RIAD - PRÍPRAVOK NA UMÝVANIE RIADU LIMETKA A JAZMÍN 1L
New -40 %
Savo na riad limetka a jazmín.Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu, Účinkuje tiež v studenej vode, Prípravok obsahuje citrónovú šťavu.Použitie :Aby ste udržiavali špongiu hygienicky čistú, vyžmýkajte ju po umývaní riadu a aplikujte ešte jednu alebo dve dávky prípravku, po..
1,80€ 3,00€
Bez DPH:1,50€
SAVO NA RIAD - PRÍPRAVOK NA UMÝVANIE RIADU POMARANČOVÝ KVET 1L
New -40 %
Savo na riad - pomarančový kvet.Prípravok na umývanie riadu s vôňou pomarančového kvetu. Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu. Pomáha zachovávať špongiu hygienicky čistú. Prípravok obsahuje citrónovú šťavu.Použitie :Aby ste udržiavali špongiu hygienicky čistú, vyžmýkajte ..
1,80€ 3,00€
Bez DPH:1,50€
SAVO - PEREX SVIEŽA VÔŇA TEK. ČIST. PROSTRIEDOK NA TEXTÍLIE 1L
-50 % Dočasne vypredaný
Savo Perex je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni škvrny už vo fáze predpierky. Neprekonateľný je pri bielení polyesterových a bavlnených záclon...
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
SAVO - ORIGINAL TEKUTÝ DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK 4KG
-45 %
Savo Original tekutý dezinfekčný prostriedok 5L je určený na dezinfekciu vody a povrchov v domácnosti. Jeho použitie je všestranné. Spoľahlivo odstráni nebezpečné vírusy a baktérie, ktoré zamorujú povrchy vo vašej domácnosti a vodu v studniach a bazénoch...
5,50€ 9,99€
Bez DPH:4,58€
SAVO - ORIGINAL TEKUTÝ DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK 1L
-50 % Na ceste
Savo Original tekutý dezinfekčný prostriedok 1L je určený na dezinfekciu vody a povrchov v domácnosti. Jeho použitie je všestranné. Spoľahlivo odstráni nebezpečné vírusy a baktérie, ktoré zamorujú povrchy vo vašej domácnosti a vodu v studniach a bazénoch...
1,50€ 2,99€
Bez DPH:1,25€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.