Menu
Your Cart

Savo

CHLORAMIN TS 1KG
-25 %
Chloramin je práškový dezinfekčný prípravok, ktorý učinkuje na báze chlóru, má široké využitie. Jeho dezinfekčné účinky využívame v zdravotníctve, poľnohospodárstve, komunálnej hygiene, spracovanie potravín a mäsa a veterinárnej praxe.Využíva sa aj pri dezinfekcii pitnej vody a p..
8,99€ 12,00€
Bez DPH:7,49€
SAVO BEZ CHLÓRU - 3V1 PRACIE KAPSULY NA FAREBNÉ TKANINY (17KS)
-17 %
Gélové kapsuly Savo bez chlóru sú určené na farebné oblečenie. Starajú sa o hygienickú čistotu, vôňu a ochranu farieb vašej bielizne. Perte ako profesionáli s dokonalým výsledkom s gélovými kapsulami Savo bez chlóru...
4,99€ 6,00€
Bez DPH:4,16€
SAVO BEZ CHLÓRU - PRACÍ GÉL NA CITLIVÚ POKOŽKU 1L
-17 %
Prací gél Savo bez chlóru je určené na biele a farebné oblečenie. Starajú sa o hygienickú čistotu, vôňu a ochranu farieb vašej bielizne. Perte ako profesionáli s dokonalým výsledkom s pracím gélom Savo bez chlóru...
4,50€ 5,40€
Bez DPH:3,75€
KREZOSAN FRESH BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAK. DEZINF. NA PODL. IHLIČIA SVIEŽOSŤ 950ML
-12 %
Krezosan dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu, vonia ako ihličie. Prípravo..
3,50€ 4,00€
Bez DPH:2,92€
SAVO BEZ CHLÓRU - ANTIBAKT. DEZINF. ČIST. POVRCHOV 700ML
-38 %
vhodný na dennú dezinfekciu vášho domova odstraňuje alergény a až 99,9 % baktérií vhodný aj na detské hračky čistí a dezinfikuje detský nábytok, povrchy, ktoré sú v styku s potravinymi ako lopáriky bez chemického zápachu Antibakteriálny sprej Savo dezinfekcia bez chlóru je vynikajúcim p..
2,99€ 4,79€
Bez DPH:2,49€
SAVO BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAK. DEZINF. NA PODL. EUKALYPT 1L
-48 %
Savo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu, vôňou levandule. Prípravok je v..
2,50€ 4,79€
Bez DPH:2,08€
SAVO BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAK. DEZINF. NA PODL. JARNÁ SVIEŽOSŤ 1L
-48 %
Savo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu, vonia ako jarná sviežosť. ..
2,50€ 4,79€
Bez DPH:2,08€
SAVO BEZ CHLÓRU - TEK. ANTIBAKT. DEZINF. NA PODLAHY 1L
-48 %
Savo dezinfekčný prípravok na podlahy je ideálny pre každodennú dezinfekciu a tým pomáha chrániť váš domov a rodinu pred baktériami a alergénmi. Zloženie bez chlóru nielen účinne likviduje baktérie, ale tiež pomáha odstraňovať alergény. Bez chemického zápachu. Prípravok je vhodný na čistenie..
2,50€ 4,79€
Bez DPH:2,08€
KREZOSAN FRESH BEZ CHLÓRU - TEK. ČIST. PROST. S ROZPRAŠ. 500ML
-12 %
Tekutý čistiaci prostriedok s dezinfekčným účinkom bez obsahu chlóru. Slúži na čistenie a dezinfekciu verejných hygienických a zdravotníckych priestorov, na dezinfekciu a čistenie všetkých druhov podláh, chodieb, kúpeľní, sociálnych zariadení, a pod...
3,50€ 4,00€
Bez DPH:2,92€
SAVO - PEREX SVIEŽA VÔŇA TEKUTÝ ČIST. PROSTRIEDOK NA TEXTÍLIE 1,2L
-27 %
Savo Perex je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni škvrny už vo fáze predpierky. Neprekonateľný je pri bielení polyesterových a bavlnených záclon...
2,20€ 2,99€
Bez DPH:1,83€
SAVO - LEMONGRASS TEKUTÝ DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA PODLAHY 5KG
-15 %
Savo na podlahy a povrchy Lemongrass predstavuje ideálny dezinfekčný prostriedok nielen na upratovanie vašej domácnosti, ale je tiež vhodný pri použití v kanceláriách, škôlkach, školách alebo zdravotníckych zariadeniach. Stačí pripraviť koncentrát podľa návodu a nečistoty a mastnota sú pre..
8,50€ 9,99€
Bez DPH:7,08€
SAVO - MAGNÓLIA TEKUTÝ DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA PODLAHY 5KG
-15 %
Savo na podlahy a povrchy predstavuje ideálny dezinfekčný prostriedok nielen na upratovanie vašej domácnosti, ale je tiež vhodný pri použití v kanceláriách, škôlkach, školách alebo zdravotníckych zariadeniach. Stačí pripraviť koncentrát podľa návodu a nečistoty a mastnota sú preč. Prípravo..
8,50€ 9,99€
Bez DPH:7,08€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.