Menu
Your Cart

Bioclean

BIOCLEAN - BIODRY BAKTÉRIE DO SUCHÝCH WC 100G
-27 %
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne redukuje obsah tuhého odpadu a odstraňuje nepríjemný zápach.Návod na použitie: Potrebnú časť aktivujte vo 5 litroch vlažnej vody (cca 30-40°C) a po ..
3,50€ 4,80€
Bez DPH:2,92€
BIOCLEAN - BIOLINE EKOLOGICKÝ ČISTIČ NA 4 SIFÓNY 100G
-27 %
Bioline je zmesou ekologicky nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetok organický odpad usadený v potrubiach a sifónoch (usadeniny z mydla, tukov z kuchyne, vlasy, fúzy, a pod.). Vhodný do všetkých typov odpadov ako v domácnosti, tak aj v reštauráciá..
3,50€ 4,80€
Bez DPH:2,92€
BIOCLEAN - BIOSEPTIC BAKTÉRIE DO ŽÚMP, SEPTIKOV A ČOV 100G
-27 %
Bioseptik je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú ekologicky organické látky v septikoch, žumpách či domových ČOV. Odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára a udržuje prírodný proces rozkladu. Po pravidelnom používaní sa v septiku, žumpe či ČOV neu..
3,50€ 4,80€
Bez DPH:2,92€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.