Menu
Your Cart

Gillette

GILLETTE SERIES MOISTURISING -  HYDR. GÉL NA HOLENIE 200ML
-25 %
Gél na holenie Gillette Series Moisturizing 200 ml s kakaovým maslom pre bezchybné ťahy holiacim strojčekom. Bohatá pena Vám spríjemní každé holenie. Starajte sa o seba a nechajte sa rozmaznávať výrobkami Gillette...
2,70€ 3,60€
Bez DPH:2,25€
GILLETTE SERIES PROTECTION - GÉL NA HOLENIE 200ML
-25 %
NASKLADNENIE BUDE 10.06.2020!Gél na holenie Gillette series Protection s mandľovým olejom poskytuje pohodlné a hladké holenie. Gél na holenie pokožku hydratuje a vyživuje. Vďaka špeciálnemu zloženiu pokožku nedráždi a dodá jej príjemný pocit po celý deň. Gél rovnomerne naneste na tvár a krk a krúživ..
2,70€ 3,60€
Bez DPH:2,25€
GILLETTE SERIES SENSITIVE - GÉL NA HOL. PRE CITLIVÚ POKOŽKU 200ML
-25 %
Gél na holenie Gillette Series Sensitive s aloe vera je určený pre citlivú pokožku. Obsahuje vitamín E a zmäkčovadlá, ktoré pokožku nedráždia a hydratujú ju. Pohodlné a hladké holenie. Gél rovnomerne naneste na tvár a krk a krúživými pohybmi vytvorte bohatú penu. Po holení pokožku opláchnite...
2,70€ 3,60€
Bez DPH:2,25€
GILLETTE VENUS RIVIERA - DÁMSKY HOLIACI STROJČEK 3KS
-27 %
GILETTE Venus Riviera, dámske holiace strojčeky.Pripravte sa na oholenie, ktoré je hodné bohyne. Dámske holiace strojčeky s vylepšeným hydratačným pásikom pre vaše dokonalé oholenie.3 britvy sa individuálne prispôsobujú kontúram tela a zostávajú tak v neustálom kontakte s pokožkou, dokonca a..
5,70€ 7,80€
Bez DPH:4,75€
GILLETTE VENUS SATIN CARE ALOE VERA - DÁMSKY HOLIACI GÉL NA CITLIVÚ POKOŽKU 200ML
New -23 %
Je navrhnutý pre citlivú pokožku, špeciálne vytvorené zloženie umožňuje uzavrieť vlhkosť, a tak po každom holení zostane pokožka mäkká a hladká. Výborné výsledky dosiahnete, keď ho budete používať spolu s holiacimi strojčekmi Gillette Venus.Pomáha pokožke zachytávať a udržať si vlastnú pri..
3,70€ 4,80€
Bez DPH:3,08€
GILLETTE VENUS SATIN CARE SENSITIVE SET
New -31 %
Gillette Venus Satin Care Darčeková kazeta obsahuje:Gillette Venus Smooth Strojček2 náhradné hlavicenástenný držiak na strojčekkozmetická taška..
9,99€ 14,40€
Bez DPH:8,33€
GILLETTE VENUS SATIN CARE SHEA BUTTER - DÁMSKY HOLIACI GÉL NA SUCHÚ POKOŽKU 200ML
New -23 %
Je navrhnutý pre suchú pokožku, špeciálne vytvorené zloženie umožňuje uzavrieť vlhkosť, a tak po každom holení zostane pokožka mäkká a hladká. Výborné výsledky dosiahnete, keď ho budete používať spolu s holiacimi strojčekmi Gillette Venus.Pomáha pokožke zachytávať a udržať si vlastnú priro..
3,70€ 4,80€
Bez DPH:3,08€
GILLETTE VENUS TROPICAL - DÁMSKY HOLIACI STROJČEK 3KS
-23 %
Holiaci strojček Gillette Venus Tropical zaistí vašej pokožke dokonale hladké oholenie.Vlastnosti:holí rýchlo a ľahkoprispôsobí sa záhybom telanedráždi pokožkuzaistí dôkladné oholenie a precízny výsledokjednoduchá manipuláciaPoužitie:Použite holiacu penu alebo krém a následne ohoľte pokožku dlhými j..
5,99€ 7,80€
Bez DPH:4,99€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.