Menu
Your Cart

Lenor

LENOR - AVIVÁŽ FLORAL ROMANCE 1,8L (60PRANÍ)
-33 %
Aviváž Lenor Floral Romance sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky. Aviváž znižuje dokonca aj krčivosť materiálu a uľahčuje tak žehlenie. Ďalej urý..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - AVIVÁŽ FRESH MEADOW 1,8L (60PRANÍ)
-33 % Dočasne vypredaný
Aviváž Lenor Fresh Meadow sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3.Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky. Aviváž znižuje dokonca aj krčivosť materiálu a uľahčuje tak žehlenie. Ďalej urýchľuje s..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - AVIVÁŽ LAVENDER & CAMOMIlLE 1,8L (60PRANÍ)
-33 %
Aviváž Lenor vám zaručí dlhotrvajúcu sviežosť – svieža posteľná bielizeň každú noc na celý jeden týždeň. Znovu sa sústreďte na základné veci, vážte si jednoduché maličkosti, ktoré život ponúka, a vychutnajte si vyváženú vôňu aviváže Lenor Lavender and Chamomille. Táto vôňa so sviežim extraktom ..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - AVIVÁŽ SENSITIVE 1,8L (60PRANÍ)
-33 %
Aviváž Lenor Gentle Touch zaistí dokonalú hebkosť vašej bielizne a bude jemne rozmaznávať vašu pokožku.Je dermatologicky testovaná organizáciou Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky) a tiež akreditovaná ako hypoalergénna. Je ideálna pre citlivú detskú pokožku. Aviváž znižuje k..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - AVIVÁŽ SPRING AWAKENING 1,8L (60PRANÍ)
-33 % Dočasne vypredaný
Aviváž Lenor vám zaručí dlhotrvajúcu sviežosť – svieža posteľná bielizeň každú noc na celý jeden týždeň. Lenor Spring Awakening s vôňou jarných kvetov a závanom prírodnej pačuly s bielym cédrom; môžete sa tešiť na revitalizujúci, posilňujúci zážitok, ktorý vo vás zanechá pocit povzbud..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - AVIVÁŽ SUMMER BREEZE 1,8L (60PRANÍ)
-33 %
Aviváž Lenor Summer Breeze sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky. Aviváž znižuje dokonca aj krčivosť materiálu a uľahčuje tak žehlenie. Ďalej urýchľuje..
2,80€ 4,20€
Bez DPH:2,33€
LENOR - VONNÉ OBRÚSKY DO SUŠIČKY (34KS)
-31 %
Lenor vonné obrúsky do sušičky, chránia bielizeň pred vytváraním statickej elektriny. Bielizeň zostava jemná a vzdušná. Vysoký stupeň teploty v sušičke dosť často spôsobuje stratu sviežosti bielizne, používaním týchto voňavých obrúskov zabránite strate sviežosti a nadýchanosti.Vonné obrúsky sa môžu ..
3,30€ 4,80€
Bez DPH:2,75€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.