SANYTOL - DEZINFEKCIA NA PRÁDLO 500ML

Kód: 891
Neohodnotené
Značka: Sanytol
€4,99 –29 %
SANYTOL - DEZINFEKCIA NA PRÁDLO 500ML
€4,99 –29 % €3,50
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA KURIÉROM
Doprava kuriérom len za 3,99€
Darček zdarma
POŠTOVNÉ A DARČEK ZDARMA
Poštovné a darček zdarma nad 80€
PLATBA KARTOU
Možnosť platby platobnou kartou online
RÝCHLE DODANIE
1-2 pracovné dni od prijatia objednávky

Podrobný popis

Dezinfikuje a odstraňuje zápach z neľahko prateľných tkanín alebo tých, ktorými nie je možné pohybovať. Jedná sa najmä o závesy, predložky, koberce, vankúše, pohovky, kabáty, čalúnenie vozidiel, športové oblečenie ...

Odstraňuje mimo iného: Pseudomas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus Hiram, Candida albicans, Aspergullus niger, chrípkový vírus Influenza A vírus, COVID-19 ...

Trojaký účinok: antibakteriálny podľa normy EN 13697 (5 min), fungicídny (15 min) podľa normy EN 13697 a virucidné podľa normy EN14476 (5 min) proti chrípkovému vírusu Influenza A (H7N1).

Účinnosť overená a skontrolovaná autorizovaným laboratóriom. Dermatologicky testované.

UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady. Zamedzte kontaktu ošetrené plochy a potravín a zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sanytol - úspešný bojovník a váš spoľahlivý pomocník v boji proti baktériám, viditeľným ale i neviditeľným špinám. Sanytol sa špecializuje na dezinfekciu a likvidáciu plesní a vírusov v domácnosti a vo verejných priestoroch. Veľkou výhodou prípravkov značky Sanytol je absencia chlóru. Jeho produkty sa vyznačujú vysokou účinnosťou a sú testované v súlade s prísnymi medzinárodnými normami. Značka Sanytol ponúka širokú škálu produktov, ako sú spreje, mydlá či gély na umývanie rúk. Ďalej v našej ponuke nájdete Sanytol na pranie, Sanytol dezinfekciu, Sanytol na podlahy ale i Sanytol proti roztočom.