Menu
Your Cart

Famex

FAMEX RESPIRÁTOR FFP2 OCHRANNÝ S NOSOVÝM KLIPOM 5-VRSTVOVÝ - ČERVENÝ FAMEX RESPIRÁTOR FFP2 OCHRANNÝ S NOSOVÝM KLIPOM 5-VRSTVOVÝ - ČERVENÝ
-30 %
FAMEX 5-vrstvový respirátor FFP2 červenej farby zakrývajúci ústa aj nos pre vzájomnú ochranu medzi vami a klientom. Respirátory majú tvarovateľný nosový klip a elastické gumičky za uši. Každý je samostatne zabalený. Bakteriálna filtračná účinnosť (BFE) je vyššia ako 95 %. Respirátory sú jednorazové ..
0,70€ 1,00€
Bez DPH:0,70€
FAMEX RESPIRÁTOR FFP2 OCHRANNÝ S NOSOVÝM KLIPOM 5-VRSTVOVÝ - ČIERNY FAMEX RESPIRÁTOR FFP2 OCHRANNÝ S NOSOVÝM KLIPOM 5-VRSTVOVÝ - ČIERNY
-30 %
FAMEX 5-vrstvový respirátor FFP2 čiernej farby zakrývajúci ústa aj nos pre vzájomnú ochranu medzi vami a klientom. Respirátory majú tvarovateľný nosový klip a elastické gumičky za uši. Každý je samostatne zabalený. Bakteriálna filtračná účinnosť (BFE) je vyššia ako 95 %. Respirátory sú jednorazové a..
0,70€ 1,00€
Bez DPH:0,70€
FAMEX RESPIRÁTOR FFP2 OCHRANNÝ S NOSOVÝM KLIPOM 5-VRSTVOVÝ - MODRÝ
-30 %
FAMEX 5-vrstvový respirátor FFP2 modrej farby zakrývajúci ústa aj nos pre vzájomnú ochranu medzi vami a klientom. Respirátory majú tvarovateľný nosový klip a elastické gumičky za uši. Každý je samostatne zabalený. Bakteriálna filtračná účinnosť (BFE) je vyššia ako 95 %. Respirátory sú jednorazové a ..
0,70€ 1,00€
Bez DPH:0,70€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.